Teuta zbret në këmbë në tokë Tiranën dhe fiton Superkupën (VIDEO)


Teuta ka fituar Superkupën e Shqipërisë.

Djemtë e Detit kanë befasuar Tiranën duke e mposhtur 2-1.

Ishin dy golat e Hebaj në minutat 21 dhe 34 me penallti që i dhuruan suksesin Teutës, ndërsa Tirana tentoi të rihapë me takimin me golin e Vrapit por vëtëm kaq pasi skuadra e Martinit e mbrojti rezultatin deri në fund. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2020, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori