Zyrtare: U eliminua nga Europa, Laçi mbetet pa trajner
Besnik Prenga nuk është më trajner i Laçit. Lajmin e ka konfirmuar vetë mirditori në bisedën pas ndeshjes.

Siç raporton "Panorama Sport" prej kohësh që pakti mes Prengës dhe presidentit Pashk Laska ka qenë vetëm për ndeshjet e Europës.

Pas Prengës, edhe sulmuesi Myrto Uzuni do të largohet nga Laçi, teksa pritet të firmosë në Kroaci për Lokomotiv Zagreb. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2018, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori