E FUNDIT / Wayne Rooney arrestohet në SHBA
Wayne Rooney është arrestuar në aeroportin e Washington D.C në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për arsye të dehjes dhe sharjeve.

Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit aktualisht jeton në SHBA dhe luan për D.C UnitedMajor League Socce.

Në orët në vazhdin priten informacione të reja rreth kësaj ngjarjeje. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori