E FUNDIT/ Wenger takohet me drejtuesit e Milanit, Gatusso në fije të perit
Skuadra e Milanit nuk po bind as këtë sezon e si të mos mjaftonte humbja në derbi, kuqezinjtë u mposhtën edhe mbrëmë në Europa League ndaj Real Betis. Tashmë fatet e trajnerit Gennaro Gattuso janë në fijeperit.

Sipas mediave italiane, drejtuesit e skuadrës së Milanit janë takuar me trajnerin Arsene Ëenger i cili do të jetë trajneri i ri i Milanit në rast largimit të Gattusos. Tjetër kandidat është edhe Roberto Donadoni dhe Antonio Conte, por ky i fundit është shumë pranë Realit të Madridid. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori