E gjithë magjia e Iscos brëmjen e djeshme kundër Italisë, shijojeni (VIDEO)
Spanja fiton me rezultatin bindës 3-0 ndaj Italisë me një Isco në super formë që pa asnjë pikë dyshimi ishte më i miri i ndeshjes me dy gola të shënuar.

77 minuta u dhanë dhe për Asension që po ashtu zhvilloi një ndeshje të mirë, por pa bërë ndonjë goditjestilit të tij. Isco u votua me notën 10 mbrëmjen e djeshme ku dribloi çdo rival që i doli përballë, përfshirë këtu dhe Verratin. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori