E gjithë stadiumi e vërshëlleu, ndërsa Buffon duartroket (VIDEO)


Një gjest fantastik, ka ndodhur në momentin e këndimit të himneve, pak çaste përpara fillimit të takimit mes Italisë dhe Suedisë.

Teksa në stadium po luhej himni i suedezëve, i gjithë “San Siro” po vërshëllente, si për të hutuar sado pak lojtarët e huaj.

Por, ishte Bufon ai që bëri autokritikë, duke duartrokitur në një moment gjatë himnit, si për t’i thënë tifozëve të tij, se është thjesht një ndeshje futbollit. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2017, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori