E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
E jashtëzakonshme, kampioni ia doli! Shumacher çohet në këmbë
Me 29 dhjetor do të bëhen pesë vjet nga lëndimi i rëndë i Michael Schumacher pas një rrëzimi gjatë skijimit në alpet franceze.

Sportsmail ka mësuar se ylli i garave nuk është i shtrirë në shtrat, por kërkon kujdes mjekësor (të infermierëve).

Bashkëshortja e Schumacherit, Corinna, me të cilën ai u martua në vitin 1995, ka insistuar në fshehtësinë e gjendjes së tij, një kërkesë që është mbajtur me besnikëri nga të gjithë ata rreth tyre.

"Miqtë nuk flasin. Nëse nuk veprojnë kështu, ata nuk janë më miq, shkruan Daiy Mail.

Kujdesi i përhershëm dhe fizioterapia kushton më shumë se 50,000 funte në javë.

Banorët vendas në Gland, një qytet me 13,000 banorë që ndodhet midis Gjenevës dhe Lozanës, e dinë situatën më të fundit mjekësore të superyllit që jeton në mesin e tyre.
Shtuar më 17/12/2018, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori