E kanë kërcënuar, reagon gruaja e futbollistit të Napolit
Gruaja e futbollistitNapolit, Allan, Thais, ka reaguar në Instagram pasi raportohej se kishte marrë shumë ofendime dhe kërcënime pasi futbollisti u kacafyt me djalin e pornarit, De Laurentiis.

"Kjo është e mjaftueshme, gjërat po largohen. Unë marr fyerje në mediat sociale çdo ditë dhe tani dikush madje hyri në shtëpinë tonë gjatë ditës, për shkak të lajmeve të rreme. Ky nuk është më futboll, kjo duhet të ndalet … " – u shpreh gruaja e Allan.
Shtuar më 09/11/2019, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori