E kërkojnë Bayern dhe Real, por Leipzig i rinovon kontratën yllit të ekipit
Skuadra gjermane Leipzig po përgatit ti rinovojë kontratën yllitskuadrës Timo Werner,shkruan Albeu.com.

Sulmuesi ka një kontratë deri në vitin 2020 por duke parë interesin e shumë klubeve, si Bayern Muich dhe Real Madrid skuadra gjermane do ti rinovojë kontratën dhe me 3 vite 3 tjera shtesë.

Pas rinovimit të kontratës, Werner pritet të bëhet dhe lojtari më i paguar i skuadrës. /albeu.com/


Shtuar më 08/12/2018, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori