"E konfirmoj, është firmosur marrëveshja: Neymar kalon në Spanjë"
Barcelona tashmë ka arritur marrëveshje për rikthimin e Neymarit në “Camp Nou”.

Eksperti i merkatos, Gianluca di Marzio, ka zyrtarizuar marrëveshjen midis skuadrës spanjolle dhe asaj franceze.

Në orët e ardhshme pritet të bëhet nënshkrimi i marrëveshjeve dhe Neymari të veshë pas dy vjetëve fanellën e Barcës.

Ende nuk janë zbuluar shifrat e këtij operacioni dhe nëse do të ketë futbollistë të përfshirë në marrëveshje.
Shtuar më 29/08/2019, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori