E konfirmon Bayerni, Sule i infektuar me Covid-19
Bayern Munich ka konfirmuar se qendërmbrojtësi Nikas Sule, është i prekuri i radhës nga koronavirusi.

Lojtari është izoluar në shtëpi, ndërsa ndihet mirë.

Këtë e ka konfirmuar gjiganti gjerman në një komunikatë.

"Nikas Sule, 25, ka rezultuar pozitiv për Covid-19. Mbrojtësi i Bayern Munich-ut është në karantinë në shtëpi dhe ndihet mirë", ka shkruar klubi në Twitter.

Mbetet të shihet se sa përballje do humbasë Sule, që këtë edicion ka bërë tetë paraqitje në të gjitha garat.
Shtuar më 02/11/2020, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori