Meta kërcënon me prerje dore Kryemadhin, Bashën e Edi Ramën: Do e bëj unë!
E konfirmon Mourinho, Bale mungon disa javë
Menaxheri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, ka konfirmuar se do të jenë pa uellsianin Gareth Bale në ndeshjet e ardhshme.

Bale ka pasur probleme me lëndime edhe në periudhën e tij te Real Madrid dhe tani ai është lënduar përsëri në pulpë të këmbës.

Një ditë përpara ndeshjes ndaj Fulham, portugezi ka njoftuar tifozët se Bale do të mungojë në 4 ndeshjet e tyre të ardhshme.

Spurs do të jetë pa 31 vjeçarin në sfidat kundër: "Fulham, Leeds United, Brentford dhe ndeshjen tjetër në kuadër të FA Cup".

Bale ka zhvilluar 4 ndeshje me Tottenham këtë sezon në Premierligë dhe ka arritur që të shënojë 1 gol, ai gjithashtu ka shënuar 1 gol tjetër në ndeshjen në EFL Cup.
Shtuar më 29/12/2020, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori