E konfirmon prestigjozia spanjolle, Dembele është lojtari i Man United
Osumane Dembele është shumë afër Manchester United.

Sipas AS, ai do t'i bashkohet skuadrës angleze për një shumë rreth 50 dhe 60 milionë euro.

Dembele i Barcelonës është shumë afër mbylljes së transferimit të tij në Manchester United. Sipas informacionit të marrë, Barca do të pranonte një ofertë prej 50 ose 60 milion euro për anësorin francez”, ka shkruar gazeta spanjolle.

Ndërkohë, Barcelona pritet ta zëvendësojë francezin me Depay. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2020, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori