E konfirmon Takaj: Asnjë tifoz korçar nuk do të jetë nesër në Vlorë
Flamurtari-Skënderbeu do të luhet pa praninë e tifozëve miq. Lajmi është bërë i ditur nga presidenti i korçarëve, Ardjan Takaj që në një lidhje eksluzive për "Fair Play" deklaroi se ka frikë nga mirëpritja e vlonjatëve.

"Mendoj se tifozët korçarë do të mungojnë nesër në Vlorë, pasi siguria atje lë për të dëshiruar, pasi e kam provuar dhe më parë.Për këtë mendoj se nuk duhet që tifozët të shkojnë në Vlorë. Ne nuk do ta marrim këtë iniciativë.
Shtuar më 16/09/2018, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori