13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
E konfirumuar/ Grezda tek Rangers
Steven Gerrard ka konfirmuar se Rangers’at janë shumë afër kompletimit të transferit të anësorit të Osijekut, kosovarit Eros Grezda.

Megjithatë, legjenda e Liverpoolit ka theksuar se do të jetë pak vonë për RangersGrezda të jetë gati për t’u përballur kundër rusëve të Ufa’së në kuadër të Europa Ligës te enjten.

Por, Gerard është shprehur shumë i lumtur që në radhët e veta do ta këtë shqiptarin.

Grezda është duke kryer testet mjekësore dhe nuk dëshiroj të them diçka më shumë derisa ta kem në formacion. Por, ai është një lojtar i shkëlqyeshëm dhe do ta duan atë sepse di të shënoi dhe pasoi pasimin e fundit, pothuajse në çdo ndeshje”, ka thënë Gerard për mediat në Angli.
Shtuar më 29/08/2018, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori