E konifirmon Bortameu: De Ligt është objektivi ynë
Josip Bartomeu presidenti i Barcelonës foli për mikrofonat e "Cadena SER" për mbrojtësin e Ajax Matthijs de Ligt, i cili kërkohet nga katalanasit dhe Juventusi.

"Me siguri do të jetë një nga çështjet kryesore që duhet të adresohen në mes të muajit marsit dhe prilli, ne do të flasim me Ajax ", tha numri një i Barcelonës.

De Ligt është kapiteni i Ajaxit, ai është vetëm 19 vjeç ku përveç interesimit nga ana e Barcelonës për të ka edhe Juventusi. /albeu.com/

Shtuar më 06/03/2019, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori