E lëshoj Pastoren për 70 milionë euro
Zamparini në një intervistë për mediast I ka ofruar Juves një prej lojtarëve të tij më të mirë, Pastore. “Është si Del Piero. Edhe ai e nisi karrierën duke luajtur prapa dy sulmuesve dhe arrtit të krijonte një karrierë si sulmues I dytë. Nëse Juventus e kërkon…”. Megjithatë presidenti I Palermos nuk bën lëshime.” Klauzola e zgjidhjes së kontratës është 70 milion euro, shifër që për mua është mirë”, ka thënë ai duke treguar se në merkaton e kaluar të verës ka refuzuar ofertën e Realit të Mourinhos për Pastoren prej 25 milonë eurosh.(albeu.com)
Shtuar më 18/11/2010, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori