E mbani mend Gustavon? Shikoni ku është transferuar
Tifozët e Bayernit të Munihut e kujtojnë shumë mirë mesfusorin brazilian, i cili zhvilloi me bavarezët 2 sezone, ku laujti 64 ndeshje dhe shënoi 6 gola.

Ai e la Bayernin për tu transferuar tek VfL Wolfsburg, ku luajti 4 sezone. Tani më ai nuk është një lojtari i VfL Wolfsburg, pasi sot ka firmosur me ekipin francez të Marseilles, përcjell Albeu.com.

28-vjeçari dukje filluar nga gushti i këti sezoni do të fillojë një karrierë të re në një shtet si Franca. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori