E mbani mend Jermey Menez? Ish-futbollisti i Milanit e kalon natën me prostituta (VIDEO)


Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Roma është filmuar me prostituta në shtëpi, teksa tavolina ishte e mbushur me drogë dhe alkool, gjatë një festa të organizuar nga vetë futbollisti.

Disa video të futbollistit Zheremi Menez, nën praninë e prostitutave janë duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

Këto situata kanë ndodhur në Meksikë, teksa Menez u aktivizua në sezonin 2018-2019 me FC America, ku në 18 takime realizoi 5 gola.

Së fundmi 32-vjeçari është kthyer në Francë, teksa iu bashkua skuadrës Paris FC që militon në Ligën e dytë. Ndiqni videon deri në fund.


Shtuar më 10/10/2019, ora 08:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori