E pabesueshme! Fluturat pengojnë ndeshjen e futbollit (VIDEO)
Lojtarët e Australisë dhe të Koresë së Jugut kanë qenë “në luftë” me fluturat gjatë ndeshjes mes tyre.

Ndeshjen në fjalë e fitoi Koreja e Jugut me rezultatin 1:0.

Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të Kupës së Azisë./albeu.com/

Shtuar më 17/01/2015, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori