E pabesueshme, kaq para kushton celulari i Luka Modriç


Luka Modric padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë dhe këtë është velrësuar si nga FIFA edhe nga UEFA.

Duke qenë se është lojtarë kaq i vlerësuar sigurisht që paga e Modriç është shumë e majme, ku krahas rrogës te Real Madrid merr edhe nga sponosrët.

Por kroati i ka befasuar të gjithë në ceremonin ë ndarjes së çmimieve nga FIFA kur nga xhepi i tij ka nxjerrë një celularë të modelit "Iphone 5s" velra e të cilit është rreth 150 euro.

Kujtojmë që sapo ka dalë “iPhone Xs”, “iPhone Xr” dhe “iPhone Xs Max”, por ai i qëndron besnik të vjetrit, madje mund ta ketë atë prej 5 vitesh.

Edhe pse fiton miliona, aq sa mund të blejë modeline fundit të çdo marke celulari, mesa duket si është tepër modes edhe te kjo anë. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori