E PABESUESHME / Lojtari i Brentford nuk shënon me portë të boshatisur (VIDEO)
Pëlqej
Sulmuesi i Brentford, Neal Maupay, nuk ka mundur të shënojë në portën e hapur nga një largësi prej pesë metrave dhe mediat angleze janë duke e konsideruar atë si huqjen e sezonit.

Pasi portieri i Cardiffit u mposht, Maupay mori një top nga bashkëlojtari i tij dhe u gjet i vetëm pesë metra para portës së zbrazet, por ai bëri atë që pakkush e priti, nuk qëlloi fare në portë, duke e nxjerr topin jashtë, shkruan Albeu.com.

E për t’i bërë gjërat edhe më keq, Brentford u mposht në fund me rezultatin 2-0.

Brentford dhe Cardiff garojnë në Championship (ligën e dytë të Anglisë).

Për më shumë shikojeni videon e mësipërme


Shtuar më 18/11/2017, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori