E pabesueshme! Porta bosh, e nxjerr topin jashtë (VIDEO)

Ryo Miyachi, sulmuesi i ri i Arsenal U-21, arrin të bëjë gjënë më të komplikuar duke mbrojtur topin dhe kaluar portierin e West Bromwich Albion e më pas të gabojë me portën krejtësisht të boshatisur.

Kur të gjithë po bëheshin gati për të festuar Miyachi e çon topin jashtë, veprim ky që të kujton gabimin e pafalshëm të Fernando Torresit përballë Manchester United në vitin 2011. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2013, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori