E pabesueshme, Reali planifikon rikthimin e trajnerit legjendar
Skuadra e Real Madrid po kalon një sezon krejtësisht për tu harruar pasi nuk njeh fitore prej 6 ndeshjesh radhazi. Madrilenët mund të shkarkojnë nga çasti në çast trajnerin aktual, Julen Lopetegui për shkak të rezultateve katastrofale.

Sipas të përditshmes spanjolle “El Pais”, drejtuesit e klubit madrilen po planifikojnë në që Madridrikthehet sërish tekniku Jose Mourinho. Portugezi është shumë pranë largimit nga skuadra e Manchester United dhe një rikthim në Madrid do të tundonte jo pak luzitanin. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori