E PABESUESHME/ Shqiptari gjen rezultatin e saktë të Barcelonës 7 orë përpara ndeshjes FOTO LAJM)

Fitorja e mbrëmshme e Barçes ka qenë historike. Madje as vetë Barcelona nuk e ka besuar se do të çojë në shtëpi PSG, pas humbjes në ndeshjen e parë 4-0.

Fitorja ka qenë një surprizë e madhe, prandaj gjetja e rezultatit të shqiptarit nga Kosova Ekrem Lutfiu 7 orë përpara së të fillonte ndeshja është e pabesueshme.

Prishtinaliu besoi te fitorja e Barcelonës dhe bëri parashikimin e madh 6-1. Nuk dihet nëse Ekremi kishte vënë skedinë, por mund të themi që një gjetje e tillë, në një ndeshje të këtij lloji ndodh shumë rrallë./Albeu.com/


Shtuar më 09/03/2017, ora 08:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori