E PABESUESHME / Sulmuesi i Kilit nuk shënon me portë të boshatisur (VIDEO)
Në një miqësore të zhvilluar mes Kilit dhe Serbisë ka ndodhur një moment i veçantë.

Por pavarësisht gjithçkaje momenti kulminant i ndeshjes ishte ky gabimt rashanik i sulmuesit Angelo Henriquez, i cili me portën bosh, dërgoi topin çuditërisht jashtë.

Ish-sulmuesi i Manchester United nuk i ka besuar syve ku topi përfundoi jashtë vijës fundore. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori