E pabesushme, Napoli barazon shifrat në 3-3 ndaj Juventusit (VIDEO)


Napoli ka befasuar Juventusit teksa ka barazuar rezultain në 3-3.

Të kaltrit ishin në disavantahzin e 3 golave por ata u rikthen në lojë më dy gola në shpejtë nga Manolas dhe Lozano, ndërsa goli i 3 erdhi nga Di Lorenzo.

Loja po shkon drejt fundit me Napolin që po del me pikë nga Alianz Stadium. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2019, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori