E papritur, Mustafi përfundon në "radarin" e Barcelonës
Barcelona është duke provuar të përforcojë fazën defensive në afatin e janarit.

Trajneri Ronald Koeman, dëshiron të bëjë ndryshime në mbrojtje dhe tashmë i ka vendosur tre emra në listë, që mund të transferohen në "Camp Nou" gjatë janarit.

Sipas Sport, Barcelona është duke vëzhguar Shkodran Mustafin, Joel Matipin dhe Antonio Rudiger.

Mustafi ende s’ka rinovuar me Arsenalin, ndërsa kontrata i skadon në verën e ardhshme.

Mbetet të shihet nëse do realizohet kalimi i shqiptarit të gjiganti blaugranas.
Shtuar më 16/11/2020, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori