E pazakontë, tifozët i bëjnë varrin Marc Marquez-it


Fansat italianë të Moto GP nuk kanë aspak simpati për pilotin spanjoll Marc Marquez, madje ata nuk janë treguar aspak mikëpritës për kampionin e botës në Moto GP.

Së fundmi gjest i tifozëve kundër Marc Marquez-it i ka shokuar të gjithë, ku në një foto të publikuar që po bën gjiron xhiron at i kanë bërë "varrin" Marc Marquezit.

Në foto duke i improvizuar një varr me datën e lindjes dhe atë të vdekjes së pilotit të Hondës që përkon me ditën e sotshme.

Ky gjest i pahijshëm është kritikuar shumë dhe mësohet se është bërë në Mugello, pranë pistës ku zhvillohet gara e sotshme. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori