E pëson Pochettino, gjobë e majme dhe pezullim dy ndeshje
Ndalesa e dyfishtë dhe një gjobë prej 16.5 milion lekë për teknikun e Tottenham Mauricio Pochettino.

Është ky dënimi që federata e futbollit anglez i ka vendosur trajnerit Pochetino pasi protestoi ndaj arbitërit në ndeshjen e Premier Leagues muajin e kaluar ku Spërsat pësuan disaftë 2-1 nga Burnley.

Ndërkohë Pochettino do të humbasë sfidat me Southampton dhe Liverpool. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori