E RËNDË/ Ndërron jetë në moshën 18 vjeçare futbollisti i Skëndërbeut (FOTO LAJM)

Një lajm tragjik vjen nga Korça. Ka ndërruar jetën në moshën 18 vjeçare, futbollisti i të rinjve të Skënderbeut

Ai është Dorjan Tahirllari. Djaloshi vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe megjithë përpjekjen dhe operacionet e zhvilluara nuk ia doli të shënonte golin e jetës.
Shtuar më 31/05/2020, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori