E rrallë/ Të rinjtë në Burrel luajnë futboll në akull (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Temperaturat e ulëta prej disa ditësh kanë mbërthyer vendin tonë duke shkaktuar edhe shtyrjen e shkollave me dy javë nga data zyrtare e rifillimit të tyre. Por kjo periudhë mesa duket ka shërbyer për disa të rinj në Burrel që të bë jën diçka të pazakontë.

Për shkak të temperaturave të ulëta të ditëve të fundit, një pellg uji është kthyer në një “fushë futbolli” për shkak se ka ngrirë sipërfaqja sipër ujit.

Disa të rinj kanë shfrytëzuar këtë moment për të luajtur futboll në… akull dhe siç duket edhe nga video ka qenë një eksperiencë e veçantë./albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 14:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori