E rrallë! 10-vjeçari që xhonglon gjithçka (VIDEO)
Në internet është duke qarkulluar një video, në të cilën tregohet nkë djalosh 10-vjeçar shumë i talentuar me topin.

Gjatë klipit shihet 10-vjeçari teksa xhonglon jo vetëm topin e futbollit, por gjithçka që i del përpara.

Shihni videon e mësipërme dhe shijoni talentin e djaloshit. /albeu.com/


Shtuar më 20/01/2015, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori