E rrallë, Brozovic infektohet nga koronavirusi dy herë brenda muajit
Inter nuk mund të llogarisë në shërbimet e Marcelo Brozovic për ndeshjen e sotme ndaj Sassuolos.

Mesfushori kroat ka dal pozitiv me Covid-19.

Është intersant të theksohet që Brozovic ishte prekur nga virusi edhe më herët sa ishte i grumbulluar me Kroacinë, por të enjtën ai rezultoi negativ.

28 vjeçari është futur menjëherë në izolim dhe nuk ka pasur kontakt me lojtarët tjerë të Interit.
Shtuar më 28/11/2020, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori