E RRALLE/ Futbollistët e Kombëtares Shqiptare mbetën pa u larë pas ndeshjes
Futbollistët e Kombëtares shqiptare nuk kanë mundur të lahen pas ndeshjes së fituar 3-0 me Andorrën në transfertë. Shkak për këtë vendim janë bërë temperaturat shumë të ulta në Andorrë dhe kushtet jo fort komode të stadiumit.

Ata kanë njoftuar stafin dhe u kanë kërkuar që të udhëtojnë direkt drejt hotelit pa u larë dhe të mund të bëjnë dushet në rezidencën ku janë akomoduar. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2019, ora 23:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori