E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
E rrallë në histori! Messi shkakton penallti (VIDEO)
Lionel Messi ka shkaktuar penalltinë e tij të pare në karrierë në ndeshjen kundër Atletiko Madridit.

Messin jemi parë të shënojë shumë shpesh, ndërsa për herë të parë e pamë të shkaktojë edhe penallti.

Këtë penallti e shndërroi në gol Mario Mandzukiç.

Por, se ndeshja u mbyll me rezultatin 2:1 për Barcelonën dhe golin e fundit e shënoi pikërisht Mesi./albeu.com/Shtuar më 12/01/2015, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori