E shkatërroi Arsenalin, ja çfarë tha Conte pas ndeshjes
Chelsea ka fituar 3-1 ndaj Topçinjve duke vulosur kandidaturën si kryesues i listës për të fituar titullin e këtij sezoni në Premierligë.

Trajneri Antonio Conte, është deklaruar i kënaqur pas fitores, por ka shtuar se nuk ishte e lehtë të fitosh kundër një skuadre si Arsenal.

“Jam i kënaqur me fitoren dhe rezultatin. Nuk ishte e lehtë të fitojmë kundër Arsenalit, një skuadre mirë të organizuar”, ka deklaruar Conte, përcjell lajmi.net./Albeu.com/
Shtuar më 04/02/2017, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori