E tmerrshme! Futbollisti plas në tokë arbitrin (VIDEO)
Ndeshja e futbollit brazilian mes Jacuipense dhe Juazeirense po bën xhiron e botës jo për ndonjë gol të bukur të shënuar, por për një sulm të rrallë ndaj arbitrit të takimit.

Ka qënë futbollisti vendas, Meidson Maciel, ai që në mënyrë të pabesueshme dhe të papritur goditi nga pas drejtuesin e garës

Maciel u nxorr me karton të kuq, ndërsa mediat braziliane shkruajnë se ai rrezikon nga gjobë deri në një vit burgim. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2015, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori