E tradhëton terreni, gabon me portën bosh (VIDEO)

Porta është bosh por ai e çon topin jashtë. Por faji nuk është vetëm i sulmuesit por edhe i terrenit shumë të vështirë. Ribeiro, futbollist i Campinese në Brazil humb një gol që është pothuajse i sigurtë.

Në momentin kur sulmuesi është ishte përballë portës së boshatisur, terreni bën të tijën duke e çuar topin jashtë dhe duke i lënë të gjithë gojëhapur. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2013, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori