E TURPSHME/ Drejtori i skuadrës së Kastriotit sulmon gazetarin, policia nuk reagon
Në përfundim të ndeshjes Kastrioti-Terbuni, përpos sulmeve ndaj arbitrit nga pankina e Kastriotit, një tjetër incident ka ndodhur.

Drejtori teknik i skuadrës krutane, Gazmend Vogli ka sulmuar gazetarin Gani Pema. Gazetari ka qënë duke realizuar disa foto, kur Vogli e ka sulmon duke e qëlluar dhe dëmtuar kamerën.

Ndërkohë, efektivët e policisë të pranishëm, nuk kanë reaguar.
Shtuar më 05/10/2019, ora 18:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori