E turpshme: Rumunët fishkëllejnë kundër mbajtjes së zisë për vajzën e vdekur të Luis Enriques (VIDEO)
Një ngjarje e turpshme ndodhi mbrëmë gjatë fillimit të ndeshjes Rumani-Spanjë Bukuresht.

Ndërkohë që lojtarët e të dyja kombëtareve ishin mbledhur në mes të fushës për të mbajtur një minutë heshtje për nder të vajzës 9 vjeçareLuis Enriques, tifozët e Rumanisë kanë shpërthyer në fishkëllima kundër këtij veprimi, raporton Albeu.com.

Ngjarja ka bërë bujë dhe tashmë videoja po komentohet shumë në rrjetet sociale si një episod i turpshëm në fushën e futbollit.

Vajza 9 vjeçare e Enriques, Xana ndërroi jetë pak ditë më parë në spital pas një sëmundjeje të rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2019, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori