E turpshme: Tifozët e Huddersfield e dinë se Kosova është klub (FOTO LAJM)

Florent Hadërgjonaj i cili luan te Huddersfield vendosi ti bashkohet Kombëtares së Kosovës.

Ky lajm nuk ka bërë bujë veç në Kosovë, por edhe në Angli.

Por çuditërisht tifozë të caktuar të Huddersfieldit duke komentuar në rrjetet sociale lajmin në fjalë kanë dalë tejet qesharak duke menduar se lojtari i tyre është transferuar tek ndonjë klub.

Ai do të jetë i gatshëm për dy ndeshjetndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. /albeu.com/

Shtuar më 10/05/2019, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori