E vështirë por jo e pamundur, ja si shpëton Vllaznia
Pëlqej
Me fitimin ndaj Kukësit, dhe me humbjen që pësoi skuadra e Kamzës, për Vllazninë e Shkodrës u ngjallën shprest për mbijetesë në Superiore.

Është e vështirë por jo e pamundur që shkodranët ti shpëtojnë rënies nga kategoria Superiore.

Vllaznia shpëton nëse fiton ndaj Skënderbeut dhe nëse Kamza mundet nga Partizani.

Por nëse Kamza barazon me "Demat e Kuq", shkodranëve u duhet minimalisht një fitore me katër gola diferencë ndaj Skënderbeut për të shpëtuar nga rënia në kategori./albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori