E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit
James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla.

James nuk pëlqehet më nga Real Madrid dhe dy sezonet e fundit ka qenë i huazuar tek Bayern Munchen.

The Mirror deklaroi se Asprilla mund të ndikojë që James të marrë një vendim për tu transferuar në Premier League tek ‘Djajtë e Kuq’.

Manchester United do të ishte një vend i mirë për James’, mësohet të ketë deklaruar Asprilla për mediat kolumbiane.

Bayern Munchen nuk do të paguaj çmimin për të transferuar yllin kolumbian.
Shtuar më 20/04/2020, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori