Ecra per 18 miljon kalon ne Madrid?
Albeu.com
“SUN” shkruan sot se për shërbimet e mbrojtësit të majtë francez, Ecra, interesim ka shfaqur Reali i Madridit, që është i gatshëm të paguajnë një shumë prej 18 milion sterlina.Francezi 28 vjeçar dëshiron sfida të reja, ndërsa shoku i tij i afërt dhe ish bashkë lojtar te Mançester Junajtedi, Kristiano Ronaldo ju ka propozuar të njëjtin drejtuesve të Realit të Madridit.

Mançester Junajtedi për shërbimet e Patrsi Evras para 4 viteve e gjysmë pagoi një shumë prej 7 milion sterlina duke e marrë atë nga skuadra e Monakos, ndërsa që nga atëherë ai u tregua si një ndër mbrojtësit e majtë më të mirë në botë.
Shtuar më 12/05/2010, ora 11:20
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori