Eden Hazard shkruan historinë te Chelsea
Watford dhe Chelsea janë duke luajtur në stadiumin"Vicarage Road".

Golin për Chelsean e shënoi sulmuesi belg, Eden Hazard në minutë e 45'.

Por me këtë gol Hazard është lojtari i 10 në historinë e Chelseat që ka shënuar 100 gola. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori