Edhe Barça e Ekuadorit shënon me tiki-taka (VIDEO)
Një gol shumë i bukur që të jep përshtypjen se po luan Barcelona...Dhe në fakt kështu quhet ekipi ekuadorian, që përveç emrit të përbashkët me skuadrën katalanase, ka shënuar edhe një gol pas një aksioni të stilit tiki-taka në ndeshjen e kampionatit ekuadoruan të futbollit përballë Deportivo Quito.

Ndeshja u fitua pikërisht nga Barcelona me rezultatin 2-1. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2013, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori