Edhe i biri si babai (VIDEO)
Johan Cruyff
Angoy Cruyff është djali i ish- futbollistit të Hollandës dhe Barcelonës Johan Cruyff. Ai luan për të rinjtë e klubit anglez, Wighan Athletic dhe me sa duket në video ka të përbashkëta me të atin.

Këtë së paku e tregoj në një ndeshje tek të rinjtë e Wigan Athletic ku Cruyff Jr. shënoi një gol fantastik. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2011, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori