Edhe kjo duhej për tifozët e Arsenalit, Sanchez lihet jashtë ekipi
Pëlqej
Ditëve të sulmuesit kilian te Arsenali duket se po ju vjen fundi ora orës, pasi Sanchez pritet të largohet këto ditë nga Emirates.

Alexis Sanchez është lënë jashtë skuadrës së Arsenalit për ndeshjen e së dielës kundër Bournemouth dhe tani duket i sigurt largimi nga klubi në këtë afat kalimtar.

Sipas Telegraph Sport, Djajtë e Kuq do të paguajë nga pesë deri në dhjetë milionë funte tarifa shtesë për agjentët, vetëm për të nënshkruar me Sanchezin. Transferimi i Sanchezit në Old Trafford pritet të ndodh për shifrën e 30 milionë funteve apo rreth 35 milionë eurove./albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori