Edhe Manchester City nuk zhgënjen (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas Chelsea-t edhe Manchester City është kualifikuar në rundin tjetër të garave në FA Cup.

Skuadra e Roberto Mancinit ka realizuar tre herë përballë portës së skuadrës kundërshtare të Watfordit.

Golat janë shënuar nga Tevez, Barry dhe Lopes në minutën e fundit të kohës së rregullt. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2013, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A duhet të largohen futbollistët nga Kosova nga Kombëtarja e Shqipërisë pas formimit të Kombëtares së Kosovës?
50.48 %
45.35 %
4.15 %
Total 8414 Vota!
 

Kampionatet